Partneři

Abychom vám pomohli s nastavením vaší kampaně na Zboží.cz, zveřejnili jsme pro vás seznam našich partnerů, kteří se specializují na správné nastavení kampaní a jejich funkčnost. Primárně se jedná o 3 základní obory, které vaší kampani jistě pomohou.

Agentury a freelanceři

Starostí okolo chodu e-shopu je mnoho, proto není výjimkou, že chcete nastavení své kampaně na Zboží.cz přenechat někomu jinému. Vytvořili jsme proto pro vás soupis našich partnerů, agentur a freelancerů, kteří se rádi o vaši kampaň postarají.

E-shopová řešení

Pomocí e-shopových řešení se můžete zaměřit na kvalitu svého XML feedu. Uvádět tagy, které jsou pro zpracování XML feedu pro Zboží.cz povinné, je samozřejmé. Kvalitní XML feed však obsahuje i doporučené tagy, které přímo ovlivňují vaší kampaň, zobrazení nabídek, umístění nabídek i zobrazení informací o dopravě a výdejních místech. Která e-shopová řešení umí s doporučenými tagy pracovat se dozvíte v našem soupisu.

Biddovací nástroje

Aukční prokliky jsou nedílnou součástí správně nastavené kampaně na Zboží.cz. V administraci Zboží.cz je několik možností, jak aukční prokliky nastavit. V některých případech však nejsou tyto možnosti pro individuální nastavení aukčních prokliků pro jednotlivé nabídky dostačující.

V tomto případě pak doporučujeme využít některý z biddovacích nástrojů, u některých máte možnost samostatného nastavení aukčních prokliků, u některých naopak svou kampaň svěříte přímo profesionálům, kteří se o vaši kampaň postarají. Vše samozřejmě za předem sjednaných podmínek a jasných cílů kampaně.

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše konzultanty.