Agentury a freelanceři

Zde najdete všechny agentury a freelancery, kteří do toho šli s námi.

Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Vysočina | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Středočeský | Ústecký | Zlínský

Slovensko

Jihočeský

Ing. David Hušek

Online marketingu se věnuji už od roku 2010 a za tu dobu jsem pomohl desítkám klientům k růstu jejich tržeb na internetu. Mými klienty jsou menší a střední e-shopy a podnikatelé poskytující špičkové služby svým klientům. Vy rozumíte svému byznysu, já zase podnikání na internetu. Pojďme spojit naše síly a vytěžit z vašeho podnikání maximum.

jsem@davidhusek.cz

Jihomoravský

Agentura Foxy.cz s.r.o.

Jsme výkonnostní marketingová agentura. Zaměřujeme se především na návratnost investic do reklamy a udržitelný růst našich klientů. Specializujeme se na Google Ads, Sklik a Facebook. Naší hlavní přidanou hodnotou je znalost cizích trhů a zkušenosti s expanzí na ně. Tvoříme a realizujeme digitální strategie a zajišťujeme vyhodnocení jejich přínosů.

https://www.foxy.cz/

Besteto marketing, s. r. o.

Jsme banda markeťáků, kteří pomohou vašemu e-shopu vydělávat víc. Postaráme se o PPC, SEO, vyhledávače zboží a ušetříme vám spoustu času i vrásek. S námi vždy víte, co jsme pro váš e-shop udělali – jasná čísla, která nemlží. Neskrýváme se za cizí slova a složité marketingové výrazy. Jednáme férově a narovinu. Chcete nás poznat víc? Ozvěte se nám.

https://www.besteto.cz

BETTER MARKETING, s.r.o.

V Betteru spojujeme výkon a kreativitu: měříme, optimalizujeme a přicházíme s novými nápady, jak posunout váš marketing. Jsme tu od roku 2005 a své zkušenosti využíváme při vytváření strategií, přípravě kampaní i vyhodnocování. Možná pro vás neuděláme to, co si teď přejete, ale vždy uděláme to, co vám doopravdy pomůže uspět.

https://www.better.cz/

David Sedláček

Jsem nezávislý konzultant internetového marketingu. Zkušenosti s online marketingem sbírám od roku 2009. Za tu dobu jsem pomáhal uspět na internetu desítkám malých i středně velkých e-shopům. Zaměřuji se na dlouhodobý a udržitelný růst s jasně stanovenými a měřitelnými cíli. Neustále se vzdělávám a přenáším poznatky do praxe.

https://davidsedlacek.cz/

FEO digital agency

Jsme tým marketingových, IT a UX specialistů, kteří si libují ve výzvách na poli výkonnostních kampaní, sociálních sítí, tvorby webů, web designu a UX. Umíme pomoci se vším, co potřebujete pro úspěch v digitálním světě. Jsme tu s vámi již 14 let a rukama nám prošly stovky webů, e-shopů a kampaní.

https://www.feo.cz/

igloonet, s.r.o.

V igloonetu nás zajímá celý klientův byznys. Naše strategie se zaměřují na všechny části online marketingu od PPC, přes sociální sítě a SEO až k e-mailingu a srovnávačům. Spolu s vývojovým oddělením tvoříme skvělý tým, který dodává nadstandardní služby spojující vývoj webů a marketing. K efektivitě práce nám pomáhají vlastní automatizace a analýzy.

https://igloonet.cz/marketing

Ing. Ondřej Žádník

Pomáhám firmám zaměřit se na jejich online rozvoj. Přijít s novými nápady a optimalizovat stávající marketing. Pracuji na základě vyhodnocování analytik a posouvání se správným směrem. Rád poradím s PPC, porovnávači zboží nebo SEO optimalizací. Onlinu se věnuji již přes 10 let, od pozice programátora přes UX/UI až po online marketing.

Ivana Šaleová

Pomáhám podnikatelům a firmám zvyšovat obrat a zisk. Spravuji PPC reklamy pro malé a střední firmy, i reklamy ve vyhledávačích zboží pro e-shopy. Jsem zaměřená na výkon a na výsledky a vím, že největší přínos má marketing a reklama tehdy, když s klienty spolupracujeme dlouhodobě, vzájemně si důvěřujeme a stanové cíle dosahujeme společným úsilím.

https://www.ismarketing.cz/

MarkMedia s.r.o.

Nabízíme profesionální správu zbožových srovnávačů a PPC systémů. Řešíme tvorbu marketingové strategie zaměřené na nové akvizice i stávající zákazníky. Specializujeme se na získávání a analytiku dat, zvyšování konverze webů.

https://www.markmedia.cz

optimio, s.r.o.

Jsme tam, kde jsou čísla. Specializujeme se na výkonnostní marketing a baví nás proměňovat naše hluboké znalosti na fungující strategie. Po 14 letech v on-line marketingu děláme jen to, co má měřitelný efekt. Protože co jde změřit, to jde zlepšit. Soustředíme se na 3 oblasti služeb: online reklama, webová analytika a optimalizace webu.

https://www.optimio.cz

Pavel Minařík – Marketing Consultant

Jsem marketingový konzultant a realizátor kampaní v ČR i ve světě. Poskytuji služby fullservice digitální agentury pro malé, střední i velké klienty s jakýmkoli rozpočtem. Hovoří za mě léta zkušeností s desítkami klientů na stovkách projektů. Cílem spolupráce je především výkon kampaní a spokojenost klienta. Specializuji se na Srovnávače, Sklik, AdWords a další online nástroje.

https://www.pavelminarik.cz/

PeckaDesign

Naše srdce bije pro velké e-shopy. Dobře si poradíme s výkonnostními kanály, analytikou i obsahem. Jsme zkušený tým specialistů s přesahem, díky kvalitnímu programátorskému zázemí. Rozšíříme povědomí o vaší značce v jejím začátku nebo znovu nakopneme tržby v e-commerce u již rozjetých projektů. Vsaďte na nás – uvidíte, že to bude Pecka!

https://www.peckadesign.cz/

Petra Mikulášková

Srovnávačům zboží se věnuji víc jak 6 let. Díky zkušenostem s provozováním e-shopu jsem se naučila mít přesah i do jiných oblastí marketingu. V minulosti jsem působila jako externí lektorka projektu Certifikace Heureky. Napsala jsem knihu Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod, která se stala Bestsellerem.

https://www.petramikulaskova.cz/

PPC Profits

Digitální agentura PPC Profits od roku 2008 navrhuje, vytváří a spravuje výkonové PPC reklamy. Věnujeme se i real-time biddingu (RTB) a reklamě na Facebooku. Jelikož víme, že nic v online marketingu nefunguje izolovaně, pomůžeme vám i se SEO, CRO, emailingem i tvorbou nového webu a PR, nebo vylepšením starých webových stránek.

https://www.ppcprofits.cz/

Proficio Marketing s.r.o.

V PROFICIU děláme výkonnostní marketing. Budujeme digitální strategie, které zvyšují návštěvnost i výkonnost webu a přispívají k posílení značky. Svou práci stavíme na entuziasmu, korektnosti a otevřenosti. Naši konzultanti svým zaměřením pokrývají PPC, SEO, RTB, display, videokampaně, inbound, social media a UX. Před převzetím kampaní stanovujeme cíle, jejichž splnění garantujeme.

https://proficio.cz/

RobertNemec.com, s. r. o.

Klienti, kteří mají velké sny a hledají partnera, který jim je umožní realizovat, se obrací na strategickou reklamní agenturu RobertNemec.com. Vaši značku posuneme výš, protože přemýšlíme nad vaším byznysem komplexně, propojujeme kreativitu a data, marketing stavíme na strategii, výzkumech a znalosti lidské psychologie.

https://robertnemec.com/

Shean s.r.o.

Jsme internetová agentura, která pomáhá svým partnerům vytvářet weby, posouvat jejich projekty a zvyšovat tržby. Zaměřujeme se na kompletní péči o klienty. Navrhneme web, který následně vytvoříme a postaráme se o marketing. Ať už se jedná o weby s okny, ploty, kosmetikou nebo třeba svítidly, vždy se o ně 100% postaráme.

https://www.shean.cz/

Tomáš Hanáček

Jsem webový analytik se zálibou v Google Data Studio a PPC specialista se zkušenostmi s prací na volné noze, v agentuře i na straně klienta. Nejvíce mě baví dlouhodobá spolupráce pro střední a velké e-shopy a předávání znalostí klientům ve formě školení, auditů či workshopů.

http://tomashanacek.cz/

oXyShop s.r.o.

Ve společnosti oXyShop se zaměřujeme na poskytování služeb v oblasti digitalizace podnikání, s cílem umožnit podnikům úspěšný vstup na online trh. Naše expertíza a zkušenosti, získané během více než 15 let působení v oboru, nám umožňují realizovat rozvoj e-shopů a B2B portálů, které jsou přizpůsobeny potřebám klientů. Náš přístup není pouze o technickém řešení. Stojíme při klientovi v každé fázi procesu, od návrhu webu, přes realizaci až po následné marketingové aktivity.

https://www.oxyshop.cz/

Karlovarský

Jan Zahradník

Online marketingem se zabývám od roku 2011. Pro své klienty realizuji kampaně, které fungují, a to napříč nejdůležitějšími prodejními kanály na internetu. (PPC, SEO, sociální sítě, zbožáky, newsletter). Jsem specialistou na Google Analytics a odborníkem na data. Efektivita je pro mne důležitým ukazatelem, zvláště ta finanční.

Vysočina

V této kategorii se nenachází žádné agentury.

Královéhradecký

COFIS CZ

Specializujeme se na poskytování e-commerce služeb, primárně na tvorbu e-shopů a online marketing.Jsme oficiálním PrestaShop Expert partnerem. Kromě implementace samotného e-shopu pomůžeme vyřešit také např. design, UX, napojení na informační systémy a dopravce, generování XML pro partnery, dodavatele či srovnávače zboží a jiné. Zabýváme se také tvorbou PPC kampaní, správou sociálních sítí, srovnávači zboží a optimalizací pro vyhledávače.

https://cofis.cz/

Fox Marketing s.r.o.

Donutíme internet pracovat ve váš prospěch! Jsme agentura, která vám pomůže získat více zákazníků díky komplexnímu internetovému marketingu – SEO, PPC, FB, srovnávače.

https://www.foxmarketing.cz/ppc-reklama/

Lukáš Hovorka – NOMEZA

Abychom mohli úspěšně spolupracovat, je klíčové stavět komunikaci od základu. Každý zákazník je unikátní a i proto musejí být jeho marketingová sdělení jedinečná a efektivní. Vždy se individuálně vybírají nástroje s největším předpokladem úspěchu pro danou kampaň. Kromě klasické fakturace hodinové sazby se nabízí také výkonnostní – provizní modely.

http://nomeza.cz/

Matěj Fuchs

Již od roku 2008 se soustavně věnuji výkonnostnímu online marketingu a SEO optimalizaci webů. V mnou spravovaných kampaních se klientům starám o obraty přes 45 milionů korun ročně (2017). Kontaktujte mě a využijte online marketing pro růst i vaší firmě.

https://www.matejfuchs.cz/

MC marketing

MC marketing vznikl na základě dlouholetých zkušeností v online marketingu, které postupně sbíráme od roku 2009. Staráme se klientům o marketing a zaměřujeme se zejména na PPC (Sklik a Google Ads). Kampaně s klienty řešíme na pravidelných měsíčních schůzkách a hledáme další cesty ke zlepšení výkonu a obratů pro naše klienty. Posuneme váš obchod dál.

https://www.mcmarketing.cz/

PSHK

Jsme digitální agentura, díky které budete v onlinu líp vidět. Nastavíme PPC kampaně, které zaujmou. Upravíme SEO tak, aby si vás vyhledávače oblíbily. Spárujeme vaše výrobky na zbožových porovnávačích Zboží.cz a Heuréka.cz, aby si k nim zákazníci našli cestu. Respektujeme přání a představy každého klienta. Společně najdeme to nejlepší řešení.

https://www.pshk.cz/

WebPrezent

Chcete využívat Zboží.cz naplno?
Projdeme váš XML feed od začátku do konce. Připravíme Akční plán, který pomůže k navýšení tržeb. Ke kontinuální optimalizaci používáme pokročilé nástroje. Díky automatického biddování získáte náskok před konkurencí.
Důvod? Šetříme tím čas, vaše peníze i komunikaci s vývojáři. Výkonnostní on-line marketing je naše specializace. Znalosti nám potvrdilo nejen Zboží.cz, ale i Heureka, Mergado či BiddingFox. Využijte naše bohaté zkušenosti ve svůj prospěch. Navažte s námi dlouholetou spolupráci tak, jako většina klientů před vámi. Obraťte se na partnery Seznamu a dostaňte ze srovnávačů maximum.

https://www.webprezent.cz/audit-srovnavacu-cen-zbozi/

Liberecký

IM CONNECT s.r.o.

Společnost IM CONNECT s.r.o. vznikla 1. 8. 2012 transformací z fyzické osoby Vít Reisiegel provozující činnost marketingové a mediální agentury, jejíž vznik se datuje k roku 2001. Od této doby se intenzivně věnujeme tvorbě webových stránek, konzultacím v oblasti internetového marketingu, správě PPC, Optimalizaci webových stránek – SEO.

https://www.im-connect.cz/

Moravskoslezský

Advisio marketing, s.r.o

Jsme [Advisio]. Radíme, jak na digitální marketing a už přes 13 let nás to živí. Nakonec jste to ale vždy vy, kdo na tom vydělá. Pomůžeme vám jednotlivě s každou z marketingových disciplín. Ale když je chytře seskládáme do kupy, roste jejich efektivita a váš zisk.

https://www.advisio.cz/

BiddingTools

Jsme BiddingTools – specialisté na správu zbožových srovnávačů v ČR i na Slovensku. Jako agentura zajišťujeme zbožákový full servis. Naše bidovací automaty BiddingTools a BiddingManager nastavují ceny za proklik na Zboží.cz a Heurece CZ/SK tak, aby byla inzerce pro inzerující e-shop co nejziskovější. Kromě automatického bidování nabízíme další služby jako párování produktů, srovnání cen e-shopů s konkurencí (podklady pro cenotvorbu) či výpis nejprodávanějších produktů na trhu v segmentech e-shopu (TOP produkty).

https://biddingtools.cz/

bV24 s.r.o.

Buďte vidět 24 hodin online tam, kde jsou vaši zákazníci. Máme metody na rychlé poznání vaší firmy, produktů a chování vašich zákazníků. Připravíme vám efektivní strategii pro výkonnostní a brandové kampaně (search, display, video, social, programmatic), pomůžeme s UX, CRO a customer care. Klientům zvyšujeme prodeje už více než 6 let. Budete další?

http://www.bv24.cz/

EXPANDO

Jsme EXPANDO, tým nadšených lidí do internetového obchodování. Vyvíjíme vlastní e-shopovou platformu a zabýváme se expanzí na zahraniční trh. Prostřednictvím naší aplikace klienti úspěšně prodávají již do 13 evropských zemí. Součástí služeb, které nabízíme, jsou automatizovaný bidding, či pokročilé možnosti překladu produktů.

https://cz.expan.do/

KVIKYMART

Vytváříme platformu specializovanou pro online prodej autodílů, díky které jsme obchodování s autodíly posunuli do 21. století. Pro naše klienty poskytujeme marketingové poradenství, brand building a výkonnostní kampaně v Sklik, Google Ads a Facebook Ads. Naše řešení používají desítky milionů uživatelů v Evropě a expandujeme do dalších zemí.

https://kvikymart.cz/

Religis

Ziskovost e-shopů našich klientů je pro nás hlavní prioritou více než 16 let. Specializujeme se na PPC reklamu, Zbožové vyhledávače, Email marketing, Obsahový marketing, SEO. Na základě provedených analýz navrhujeme úspěšné strategie, podle nichž ziskové e-shopy také tvoříme a dlouhodobě o ně pečujeme.

https://www.religis.cz/

Robert Sikora

On-line marketingem žiji již více než deset let. Nejprve jako prodejce nejmenované české internetové jedničky a nyní již několik let na „volné noze“ jako freelancer. Na internetu je vše měřitelné, proto vytvářím reklamu, která vydělává jak na Seznamu, tak i na Google. Pracuji s omezeným počtem klientů tak, abych se mohl každému věnovat na 100 %.

Olomoucký

Netstep

Marketingová agentura Netstep pomáhá firmám k úspěchu v online podnikání, a to bez ohledu na jejich velikost a zaměření. Poskytujeme komplexní služby v oblastech výkonnostních PPC kampaní v AdWords, Sklik a na Facebooku. Pracujeme na principu otevřené a férové komunikace a věrohodných doporučení. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

https://www.netstep.cz/

OnlineAge

Specializujeme se na výkonnostní marketing pro eshopy a lokální propagaci firem a lidí. Dáváme směr vaší propagaci na internetu a z placené online reklamy děláme efektivní marketingový nástroj. Hledáte odborníky na online marketing? Domluvte si konzultaci. Rádi si vyslechneme vaši vizi.

http://www.onlineage.cz/

Pardubický

DF MARKETING, s.r.o.

Zlepšíme výkon vašeho e-shopu a zvýšíme počet poptávek přes internet i na kamenné prodejně. Jsme stabilní tým, který zhodnocuje více než 14 let obchodních, marketingových a lektorských zkušeností. To, co nás výrazně odlišuje od ostatních tkví jednoznačně v metodě spolupráce a v přístupu ke klientům.

https://www.dfmarketing.cz/

eBRÁNA

Jsme stabilní, ryze česká společnost, která se o úspěch malých a středních podniků stará už 15 let. Svým zákazníkům poskytujeme full service v oblasti internetového marketingu. Jsme silným partnerem pro správu PPC kampaní. Jak samostatně, tak v rámci kompletních marketingových strategií.

https://ebrana.cz/

Michal Ráliš

Úspěch klienta v online podnikání je i náš úspěch. Našim cílem je pro klienta udělat maximum k jeho spokojenosti. Pomůžeme vám, jak s PPC kampaní a srovnávačem, tak i s kompletní marketingovou strategií.

https://www.mm-marketing.cz/

Milan Kubíček

Pomáhám firmám ke zvýšení výkonu shopu nebo webu. Budu rád, když mě budete kontaktovat, abychom si řekli, zda budu pro vaši firmu přínosný.

https://www.kubickovo.cz/

Pavel Drábek

Jsem PPC specialista na volné noze se zaměřením na výkonnostní kampaně v Skliku a Google Ads. Mezi mé klienty patří malé a střední e-shopy a firmy. Pomáhám svým klientům zvyšovat prodeje online. Mám přesah také do webové analytiky a zabývám se i správou srovnávačů zboží.

https://paveldrabek.com/

Pavel Tlapák

Pavel vede e-shopy k rekordním výsledkům. Na poli online marketingu a CRO jim pomáhá vyrůst a zprofesionalizovat se, aby byly schopny přežít a stát se lídry ve svém oboru.

https://paveltlapak.cz/

Vojtěch Král

Poskytuji profesionální servis a služby v oblasti internetového marketingu. Kompletní správa PPC (Google Ads, Seznam Sklik), zbožové srovnávače (Heuréka, Zboží.cz), sociální sítě (Facebook), SEO, copywriting. Rovněž nabízím konzultační činnosti a školení online marketingu.

https://www.vojtechkral.cz/

Webeto s.r.o.

Jsme marketingová agentura s dlouholetými zkušenosti v ČR i zahraničí a lidským přístupem, poskytujeme komplexní služby v oblasti digitálního marketingu a pomůžeme vám rozjet váš business na maximum. Ať už potřebujete navýšit tržby, získat nové zákazníky na web, snížit náklady, prostě cokoliv, obraťte se na nás.

https://www.webeto.cz/

Conviu s.r.o.

Conviu má 11 datových vychytávek pod jednou střechou: editor datových feedů, párovač produktů, monitoring cen konkurence, automatický bidding, dynamickou cenotvorbu, obrázkový editor, AI copywriter, napojení dodavatelských feedů či na Marketplaces, překladače pro expanzi do zahraničí, automatizace PPC inzerce. A také reporty o konkurenci, cenách, spárovanosti produktů a další. DNA Conviu tvoří úspora času, peněz, starostí a energie. 30 dní můžete aplikaci vyzkoušet zdarma. Za Conviu stojí silný tým, který vám dokáže pomoci se vším, na co si sami netroufáte, proto nabízíme i širokou škálu služeb.

https://conviu.com/

Plzeňský

ANT studio s.r.o.

Mravenci na online. Navrhujeme, realizujeme a rozvíjíme vše kolem online prezentace. Náš zkušený tým markeťáků vám pomůže s kompletním zastřešením onlinu – SEO, PPC, sociální sítě, zbožové porovnávače, RTB, webová analytika, e-mail marketing. A náš zkušený tým vývojářů pomůže s realizací webu nebo e-shopu, ať už jde o malý nebo velký projekt.

https://www.antstudio.cz/

Věra Kepková, WTF digital

Pomáháme malým a středně velkým firmám se získáváním klientů v on-line světě. Navrhujeme on-line strategie na základě finančních a marketingových dat. Při správě reklamních kampaní na internetu a sociálních sítích uplatňujeme ověřené postupy a kreativní přístup na míru klientům, aby získali rentabilní výsledky. Naše agentura je Google Partner.

https://wtfdigital.cz/

Praha

6clickz 

Jsme 6clickz [SixClicks] – strategický výkonnostní marketing u nás hraje prim. I ve zdánlivě malém počtu vám pomůžeme vytvořit velké věci. Pokud nám svěříte svůj business do rukou, dokážeme vymazlit vaše PPC a také všechny výkonnostní kampaně.

https://www.6clickz.com/

Advis Marketing s.r.o.

Advis Marketing s.r.o. je agentura specializující se na online marketing převážně Seznam.cz, Google, Facebook, Heureka a Zboží.cz. Chcete zvýšit počet objednávek či zviditelnit svou firmu na internetu? Obraťte se na nás. Konzultace je pro každého zdarma! Kampaně spouštíme i do hodiny od Vašeho zadání. 

https://advis-marketing.cz/

CZECH PROMOTION POP! s.r.o.

Jsme tým, který vezme váš brand za svůj. Výstřelům do tmy nefandíme, naše kampaně mají strategii a cíl. Nefungují vám online aktivity? Zjistíme proč. Pomůžeme vybudovat jméno, vytvoříme komunikaci na míru, podpoříme prodej. Jsme odborníci na PPC, analytiku i zbožáky. Nemáte obsah? Napíšeme texty, zajistíme produkci, postaráme se o sociální sítě.

https://www.promotion.cz

Guru Marketing

Jsme Guru Marketing – tým mladých motivovaných lidí, kteří to s online marketingem myslí vážně. Naší specializací je výkonnostní marketing za využití PPC kampaní a optimalizace zbožových srovnávačů. Naší předností je zejména schopnost odlišného pohledu na nastavení kampaně a návrhu inovativních řešení.

https://www.gurum.cz/

Martin Dlouhý

Práci v online marketingu vnímám jako nekonečný příběh, každý den objevím nějakou novou informaci nebo úžasný trik, který pomáhá klientům být blíže nastavenému cíli a zároveň získat náskok před konkurencí. Společně s týmem kolegů, který kolem sebe mám, vám mohu pomoci s komplexním online marketingem.

https://dlouhymartin.cz/

NET invenio, s.r.o.

Naší hlavní výhodou je, že nás marketing baví a děláme jej pro klienty jako bychom ho dělali pro sebe! Navyšujeme zisky, snižujeme výdaje za internetovou reklamu a snažíme se o přesné cílení kampaní. Nabízíme správu PPC kampaní např. pro AdWords, Sklik, Etarget, Facebook, Instagram, Zbozi, Heureku a Firmy.cz. Provádíme analýzy a audity webu, SEO.

https://netinvenio.cz/

Optimalizovaný-Web.cz

Jsme freelanceři – specialisté na webovou analytiku a výkonnostní internetový marketing včetně PPC kampaní. Nabízíme nastavení Google Analytics 4, nastavení a správu PPC kampaní Google Ads a Sklik, výkonnostní optimalizaci webu, přípravu, realizaci, analýzy a zhodnocení účinnosti reklamních kampaní, poradenství, konzultace a školení v online marketingu.

https://www.optimalizovany-web.cz/

Performio.cz, s.r.o.

Jsme tým mladých lidí specializujících se na výkonnostní kampaně (zejména PPC, display a RTB). Jsme dynamicky se rozvíjející agentura, která ví, co funguje. Našich služeb využívá jak mnoho velkých, tak i menších firem. Naše práce nás baví a snažíme se v tomto oboru stále rozvíjet.

http://www.performio.cz

PrimaFuture.cz s.r.o.

Jsme digitální agentura s klienty z celé České republiky i ze Slovenska. Zaměřujeme se na výkonnostní online marketing ke zvýšení prodeje produktů a služeb našich klientů. Individuální přístup ke každé, námi spravované firmě je samozřejmostí. Nejdříve se snažíme pochopit klientovy představy a následně navrhneme komplexní strategii přesně na míru.

https://www.primafuture.cz

Taste Sun

Staráme se o internetový marketing menším podnikatelům i velkým společnostem napříč různými oblastmi byznysu. Dokážeme nastavit celoroční kampaň v PPC systémech, vymýšlíme atraktivní obsah na sociální sítě, optimalizujeme weby ku SEO prospěchu a připravujeme interaktivní školení.

https://www.sun.cz/

UNIKUM Solutions s.r.o.

V Unikum nabízíme komplexní online marketingové služby zasahující do všech krajů Evropy. Naše odborné zkušenosti pokryjí vaše individuální požadavky na míru. Již přes 8 let optimalizujeme, analyzujeme a měníme našim klientům červená čísla na zelená. Naši kvalitu navíc potvrzují úzká partnerství s mnoha reklamními partnery.

https://www.unikum.cz/

Web Revolution

Pomáháme zvedat tržby českým i slovenským e-shopům. Online marketing řešíme komplexně – SEO, PPC, zbožové srovnávače, webová analytika i sociální sítě. Data jsou základem naší práce, strategii upravujeme na míru oboru klienta a jeho představě o poměru mezi vloženou investicí a vygenerovanými tržbami. Naše práce nás baví a rádi ji posouváme dopředu.

https://www.web-revolution.cz/

Středočeský

ROI Digital

Zařídíme vám PPC kampaň či celý online servis jako digitální agentura. Ale také na rovinu řekneme, pokud nic z toho vašemu byznysu aktuálně nepomůže. Hrajeme fér a s odkrytými kartami. Neděláme žádnou magii, netajíme své know-how, nevodíme za nos. Zajímají nás reálně výsledky – stejně jako vás.

https://www.roidigital.cz/

Ústecký

Anawe s.r.o.

Vše pro vaši prezentaci nejen na internetu – s námi budete na internetu úspěšní. Vytváříme weby a e-shopy. Jsme dobří v internetovém marketingu (SEO, PPC, zbožové agregátory a sociální sítě).

http://www.anawe.cz/

Zlínský

Plugo

Jsme agentura zaměřená na výkonnostní online marketing e-shopů. Vytváříme moderní responzivní weby a e-shopy, spravujeme PPC reklamní kampaně (Sklik, AdWords, Facebook, srovnávače zboží), staráme se o profily na sociálních sítích, tvoříme atraktivní obsah, který prodává. S klienty máme společný cíl – maximální návratnost investic do reklamy.

https://www.plugo.cz/

PPCguru.cz s.r.o.

Specializujeme se na strategii a vedení PPC kampaní. Považujeme za velmi důležité věnovat svůj čas hlubšímu pochopení vašeho smyslu podnikání. Díky tomu dokážeme určit vhodnou strategii propagace tak, aby dávala smysl jako celek. Zároveň pracujeme i žijeme svobodně, aby nás to v práci i životě bavilo.

https://ppcguru.cz/

Slovensko

ui42 digital s.r.o.

ui42 digital ponúka full-service marketing. Cieľom je pomôcť e-shopom dosiahnuť vrchol na svojom trhu a expandovať. Dokážeme vytvoriť efektívnu synergiu online kanálov a prepojiť ich s obchodnou stratégiou. Náš tím tvoria odborníci na Google Ads, Google Analytics, Sklik, Social Media, Content, SEO, Price Comparisons a e-commerce marketing.

https://www.ui42.sk/

Verteco, s.r.o.

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti online reklamy, grafiky i webové analytiky. Naše práce nás opravdu baví a víme, že výsledkem naší práce by měl být vždy spokojený klient. Stojíme si za kvalitou, která je podmínkou, máme-li být za něco placeni, proto u nás pro kreativní práci platí – pokud nejste spokojeni, neplatíte!

https://www.verteco.digital/cs/

Ověřené agentury Zboží.cz i Sklik a další informace o výhodách spolupráce najdete na webu spoluprace.seznam.cz.

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše konzultanty.