Videonápověda

Registrace e-shopu

Registraci e-shopu můžete provést několika způsoby, v klientské zóně nebo v patičce na webu Zboží.cz. Ve videonávodu se dozvíte, jak e-shop registrovat mimo klientskou zónu.

Změna účtu, ze kterého se čerpá kredit

Účet peněženky slouží k úhradě částky za uskutečněné prokliky do e-shopu ze služeb Seznam.cz. Občas se stane, že je potřeba čerpat kredit z jiné peněženky a účet peněženky v administraci Zboží.cz změnit. Jak daný účet změnit, se dozvíte ve videonávodu. 

Změna finančního limitu

Finanční limit slouží k nastavení maximální úhrady za dané období. V případě, že finanční limit na kampani přečerpáte, položky se na Zboží.cz přestanou zobrazovat. Opět viditelné budou až v dalším období (týdnu, měsíci). Jak předejít pozastavení kampaně a jak nastavit finanční limit změnit, se dozvíte ve videonávodu. 

Změna URL XML feedu

Změnu URL XML feedu lze snadno provést v administraci Zboží.cz. Před změnou doporučujeme zkontrolovat správnost XML feedu ve validátoru, abyste měli jistotu, že XML feed v pořádku zpracujeme.

Nastavení výdejních míst

Někteří zákazníci si nechtějí nechat zásilku zaslat domů, ale chtějí si ji vyzvednout v kamenné prodejně a nebo na spřátelených výdejních místech. Proto je důležité tyto zákazníky zaujmout a informace o výdejních místech doplnit.

Nastavení dopravy

Informaci o ceně dopravy už berou zákazníci jako samozřejmost. U nabídky e-shopu hodnotí, za kolik je e-shop schopen zásilku doručit přímo do jeho rukou. V případě, že informaci o dopravě nebudete mít uvedené, může zákazník nakoupit na konkurenčním e-shopu. Jak nastavit informace o dopravě v administraci, se dozvíte ve videonápovědě.

Nastavení aukce podle prodejních cen

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak nastavit aukční prokliky, je v administraci Zboží.cz pomocí cenových rozsahů. Stačí, abyste rozdělili cenové rozsahy podle prodejních cen nabídek, které inzerujete, a my vám podle nastavené ceny za proklik upravíme pozice u nabídek ve výsledcích hledání na Zboží.cz. Stačí nastavit aukční prokliky podle videonávodu.

Nastavení doručení do Vánoc

Ikonka dárečku před Vánoci znázorňuje, že balíček stihnete zákazníkovi doručit před Štědrým dnem. V administraci Zboží.cz stačí pouze nastavit nejzazší datum a hodinu objednání pro položky, které máte skladem, doručíte do 3 dnů nebo do týdne. Jak nastavit doručení do Vánoc zjistíte ve videonávodu.

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše konzultanty.